Casa Para Oktoberfest
| Wifi Wi-Fi | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | Légkondicionálás |
| Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A kertre kilátást nyújtó lakályos Casa Para Oktoberfest Blumenau vendégeit a hozzávetőlegesen 7 km-re található Vila Germanica Konferenciaközpont és Park meglátogatására invitálja.
A Glaspark Blumenau Museum 6 km-re, az 1º Predio do Museu Hering pedig autóval körülbelül 15 méterre helyezkedik el az 1 fürdőszobás villától.
A Blumenau városi nyaralóban konyhai edényekkel felszerelt teljesen felszerelt konyha áll rendelkezésre. A ponto de Onibus buszmegállótól továbbá szomszédságában van a Blumenau városi ingatlan.
- Helyi látnivalók
- Cetelbras1,4 km
- Merito Educacao Profissional1,7 km
- Comunidade Santa Ana3,3 km
- Assembleia de Deus Ristow750 m
- Praca da Paz2,2 km
- Comunidade Santo Antonio2,8 km
- Salao do Reino das Testemunhas de Jeova1,8 km
- Culto Religioso1,4 km
- Igreja Assembleia de Deus2,9 km
- Repülőterek
- Ministro Victor Konder nemzetkozi repuloter68 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Ingyenes parkoló
- Háziállat engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Para Oktoberfest biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Para Oktoberfest Wi-Fi-t kínál. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a Casa Para Oktoberfest?
A Casa Para Oktoberfest kapacitása 6 főig terjed. - ❓
A Casa Para Oktoberfest konyhával berendezett?
A Casa Para Oktoberfest felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Milyen kilátás vár ránk a nyaraló ablakaiból?
A nyaraló kertre néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg az ingatlan vendégei vagyunk?
Blumenau nevezetességei közé tartozik a Vila Germanica Konferenciaközpont és Park és a Glaspark Blumenau Museum, amelyek 7 km-re, illetve 6 km-re találhatók az ingatlan területétől. Ezenkívül az 1º Predio do Museu Hering (8 km) szintén ajánlott a látogatásra.